Myslivecký spolek Vilantice
Vilantice 68
54401 Dvůr Králové nad Labem 1

Web: https://myslivci.vilantice.cz
Telefon: 728 684 081 - Martin Řehák

IČ: 47465638

Výbor:

předseda:

Vlastimil Borůvka

myslivecký hospodář:

Martin Řehák

Myslivecký spolek Vilantice má za úkol odborný výkon práva myslivosti, ochranu přírody a krajiny a v ní volně žijící zvěře, jakož i ochranu životního prostředí a práce s dětmi a mládeží.


Oslavy 140 let SDH Vilantice a 30 let Myslivců Vilantice - 15. října 2022

Letošní rok byl pro Vilantické spolky jubilejní. Sbor dobrovolných hasičů slavil 140 let a Myslivecký spolek 30 let od svého založení. Protože spolupráce obou spolků je výborná a časem prověřená, oslavili jsme i svá výročí společně. Na 15.10.2022 byli pozváni obyvatele Vilantic, chalupáři a další hosté do místního hostince, kde si pro ně spolky kromě pohoštění a večeře připravily své prezentace. K prohlédnutí byly také výstavy obou spolků. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře až do večerních hodin.

Galerie na webu hasičů

Napsala Ilona Lokvencová

Výročí spolků
Výročí spolků
Výročí spolků

Hasiči a myslivci z Vilantic pořádali Ples

25.1.2020 bylo na sále hostince ve Vilanticích živo. Místní hasiči a myslivci tu totiž pořádali svůj první společný ples. Nutno říct, že se tato spolupráce osvědčila. Účast byla hojná a nálada bujará. Lákadlem byla určitě bohatá tombola, kde nechyběla zvěřina a jiné pěkné ceny. Do tomboly nám přispěli i členové spolků a ostatní naši příznivci. Moc si toho vážíme a děkujeme jim. Hudba, kterou všichni chválili, hrála klasické i moderní kousky a taneční páry při jejím rytmu kroužily parketem dlouho do noci. Jménem obou spolků děkuji všem, kteří nás svou účastí podpořili.

Napsala Ilona Lokvencová

Ples Hasičů a myslivců
Ples Hasičů a myslivců